طراحی و پیاده سازی وب سایت فروشگاه رسانه های صوتی و تصویری به صورت پویا

ساخت وبلاگ
چکیده : چكیدهاین پایان نامه در باره پروژه طراحی و پیادهسازی صفحات پویای وب برای یك فروشگاه رسانه های صوتی و ... با عنوان : طراحی و پیاده سازی وب سایت فروشگاه رسانه های صوتی و تصویری به صورت پویا بخوانید :

چكیده

این پایان نامه در باره پروژه طراحی و پیادهسازی صفحات پویای وب برای یك فروشگاه رسانه های صوتی و تصویری، صحبت می‌كند.این پروژه، دو دیدگاه دارد: دیدگاه مدیریتی ودیدگاه كاربری، دردیدگاه كاربری، امكان جستجوی رسانه ها، دیدن جزئیات هر یك و سپسصدور درخواست خرید آنها وجود دارد.

سبد خریدی برای كاربر تشكیل شده و پس از خاتمهانتخاب محصولات، خرید انجام می‌شود و سفارش كاربر به نشانی محل سكونت وی ارسال می‌گردد.

در دیدگاه مدیریتی سیستم ، مدیر سایت پس ازوارد كردن نام و رمز عبور خود، منوی مدیریتی را مشاهده می‌كند و با دیدن لیست موردنظر، امكان ویرایش، حذف و افزودن هر آیتم رادارد. لازم به ذكر است كه قبل از شرح عملكرد پروژه،فصل هایی در رابطه با آشنایی با
 
PHP, MySQL, Apache, HTML و JavaScript.


واژه های كلیدی: پویا، خرید، PHP, MySQL, Apache, HTML و JavaScript.

-------------------------------------------------------------------------------------------------

فرمت فایل اصلی: word  |حجم: 1.1 مگابایت |تعدادصفحات 128

قیمت: 7.000  تومان

با کلیک بر روی لینک دانلود، به صفحه پرداخت هدایت خواهید شد و بعد از پرداخت از طریق کارت های اعتباری بانکی ، لینک دانلود فعال شده و می توانید فایل مورد نظر خود را دانلود کنید.

دانلود فایل


...
نویسنده : 000 بازدید : 44 تاريخ : جمعه 8 آذر 1392 ساعت: 11:44